
Gouden Strop Thrillertour vindt plaats in Waddinxveen
Algemeen 125 keer gelezenWaddinxveen - Liefhebbers van spanning, intriges en meeslepende verhalen kunnen hun hart ophalen. Op woensdag 30 september komt de Gouden Strop Thrillertour naar de bibliotheek in Waddinxveen. Te gast zijn thrillerauteurs Michael Berg en Lex Noteboom.
De Gouden Strop Thrillertour brengt ieder jaar toonaangevende Nederlandse thrillerauteurs naar bibliotheken in het hele land. De tour is een initiatief van Stichting de Gouden Strop en NBD Biblion en biedt lezers de kans om hun favoriete auteurs van dichtbij te ontmoeten en meer te horen over hun werk en schrijverschap. Michael Berg behoort al jaren tot de gevestigde namen binnen de Nederlandse thrillers. In 2026 won hij de NBD Biblion Gouden Strop voor zijn thriller Vergelding, het tweede deel van de serie De Mergellandmoorden. Ook Lex Noteboom schuift aan. Hij maakte indruk met zijn bekroonde debuut De man met duizend gezichten, waarmee hij onder andere de Hebban Thrillerprijs en de Schaduwprijs won.
De auteurs worden op woensdag 30 september vanaf 20.00 uur geïnterviewd door Brigitte Leferink in Cultuurhuys De Kroon. Een tcket voor vijf euro is te verkrijgen via de bibliotheek of boekhandel Burger.













