
Bouncers 22-1 promoveert naar eerste divisie
Algemeen 186 keer gelezenBASKETBAL
Waddinxveen - Wat vorig seizoen nét niet lukte, lukte zaterdag wel: het Bouncers M22-1 team promoveert naar de eerste divisie. Een prestatie van formaat voor de jonge basketbal-talenten.
Vorig seizoen speelde het team nog in de M18-1, waar de wedstrijd voor promotie naar de M19-competitie verloren werd. Enkele spelers waren inmiddels te oud voor de M18, waarop een oplossing werd gevonden in de M22 - 2e divisie waar nog een plek vrij was. Het kampioenschap werd in april binnengehaald met slechts één verloren wedstrijd.
De wedstrijd voor promotie werd zaterdag gespeeld tegen Hurricanes in Almere. Doordat er een extra plaats vrij kwam, was winst genoeg voor promotie.
Het begin van de wedstrijd was voor Bouncers en met snel spel werd voorkomen dat de tegenstander tijd kreeg om in zijn spel te komen. Ook werden de aanvallen goed opgezet en goed afgemaakt met prima scores. De tussenstand was 38-14.
Hurricanes gaf zich echter niet gewonnen waardoor het na rust een echte wedstrijd werd. Tegen het einde van het derde kwart ging Bouncers een versnelling hoger spelen en bleef de voorsprong van meer dan 20 punten staan. Het eindsignaal kwam bij een stand van 72-38.













