De Gouwe verkocht z’n huid duur tegen De Linge/PCG.
De Gouwe verkocht z’n huid duur tegen De Linge/PCG.

Zegetocht De Gouwe komt ten einde bij bekerwinnaar

Algemeen 323 keer gelezen

WATERPOLO
Waddinxveen - De heren van De Gouwe zijn niet langer ongeslagen in officiële wedstrijden dit seizoen. In de kwartfinale van de ManMeer-Cup, het tweede landelijke bekertoernooi, verloor de ploeg van Tim van Gulik zondag met 13-8 van De Linge/PGC.

Voor De Gouwe was het geen beschamende nederlaag. De Linge/PCG speelde twee seizoenen geleden nog in de eerste divisie en won vorig jaar de ManMeer-Cup.

De eerstedivisionist nam in de eerste periode een 2-0 voorsprong, maar De Gouwe, koploper in de tweede divisie, knokte zich snel terug via Nigel Kombrink en Wessel van Kooten. In de tweede periode sloegen de gastheren het eerste gaatje (5-3). De Gouwe leek in het derde kwart definitief de aansluiting te verliezen toen het 7-3 werd, maar treffers van Thiemo Geleijnse en Fabian van Niekerk (na een Waddinxveense time-out) brachten de bezoekers terug in de race. Vlak voor het einde van het derde kwart bracht De Linge/PCG de marge toch weer op vier (10-6). In de laatste periode werd de schade voor De Gouwe niet veel groter, maar de Waddinxveners wisten ook niet meer dichterbij te komen (13-8).
Nu het team is uitgeschakeld in de beker kan De Gouwe zich volledig richten op de competitie waarin het nog zonder puntverlies de dans leidt in de tweede divisie.

Uit de krant