
Scouting Klimopgroep start eindelijk met nieuwbouw
AlgemeenWaddinxveen - Na ruim 12 jaar plannen maken en voorbereiden is het eindelijk zover: Scouting Klimopgroep start met de bouw van het nieuwe clubhuis.
De eerste werkzaamheden beginnen maandag 14 april, waarna in de week van 28 april het huidige clubhuis wordt gesloopt. Over het nieuwbouwproject werd al in 2011 gesproken en het heeft vele uitdagingen gekend. Maar de scoutinggroep is vastberaden om deze grote stap te gaan zetten. “We zijn enorm blij dat we nu echt kunnen beginnen,” zegt Thijmen van Doorn. Hij is lid van de werkgroep nieuwbouw. “Maar we hebben nog veel hulp nodig, vooral voor de afwerking.”
De ruwbouw is geregeld, maar voor de afbouw is nog onvoldoende budget. Daarom zoekt de vereniging dringend bedrijven die materialen willen sponsoren zoals hout, sanitair, keukenapparatuur en meubilair. Daarnaast zijn extra handen welkom om te helpen met de afwerking, installatiewerkzaamheden en bij de inrichting van het terrein. “Iedereen die handig is met klussen of connecties heeft in de bouw, kan ons helpen om dit project succesvol af te ronden,” aldus Van Doorn. Geïnteresseerden kunnen zich inschrijven voor de nieuwsbrief, zodat ook ouders, oud-leden en andere betrokkenen op de hoogte kunnen blijven van de voortgang van de nieuwbouw.
Alle informatie over het project is te vinden op www.klimopgroep.nl/nieuwbouw
Naast welpen en kabouters, heeft de Klimopgroep ook de speeltakken zeeverkenners, wilde vaart, loodsen en @nker (ingedeeld naar leeftijd).
Op de website staat de teller op 109.000 euro, dat is wat de club nu nog nodig heeft aan geld voor de nieuwbouw. Donateurs zijn nog steeds van harte welkom.













