Aantal boetes sterk verminderd
Waddinxveen - In Waddinxveen zijn vorig jaar ruim 3400 minder automobilisten beboet voor een snelheids- of verkeerslichtovertreding middels een flitsapparaat, in vergelijking met 2024. Dat blijkt uit een analyse van Autoverzekering.nl die zich zegt te baseren op landelijke data over verkeersovertredingen door het Centraal Justitieel Incassobureau. Vergelijkbaar met 'flitsboetes' in omliggende steden als Gouda en Woerden, scoort Waddinxveen overigens relatief hoog.
Redelijke vangst HSW
Waddinxveen - De vierde wedstrijd van de zomercompetitie van de Hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) leverde zaterdag 11 april in de Leidsche Vaart bij Langeraar met een gezamenlijke 53,3 kilo witvis een 'zeer redelijke vangst' op. Met 9.370 gram legde Martin van Leeuwen beslag op de eerste plaats, gevolgd door Wil-Jan van Leeuwen die met 8.630 gram tweede werd. De derde plaats was voor Gerard Reijm met 6.330 gram. In het klassement wisselt W. van Leeuwen, nu eerste met 11 punten, met Reichard die tweede staat met 14 punten. M. van Leeuwen volgt als derde met 16 punten.
Bouw van 231
garageboxen en units
Waddinxveen - Op Distripark Doelwijk in Waddinxveen komt een nieuw bedrijvenpark met in totaal 231 ruimtes. Ontwikkelaar Wayland start dit jaar met de realisatie van de zogenoemde ProSpaces bestaande uit 187 garageboxen en 44 businessunits.
Met ProSpaces Waddinxveen wordt ondernemers, beleggers en particulieren een toekomstbestendige plek geboden om te ondernemen of te investeren. Ook particulieren zouden zich melden als koper van dit type vastgoed, niet alleen voor eigen gebruik maar ook als belegging.
De garageboxen zijn geschikt voor onder andere opslag, stalling of kleinschalige werk- en hobbyactiviteiten. De units zijn ook zichtbaar vanaf de N457 en de A12, waardoor ze mogelijk geschikt zijn als showroom of andere commerciƫle ruimte.
Fatbike-, scooter- en motoreigenaren beboet
Waddinxveen - Deze week wordt in diverse EU-landen de zogenoemde flitsmarathon gehouden, ook in Nederland. In Waddinxveen was de politie donderdag 9 april al actief, met een verkeerscontrole ter hoogte van de Coenecoopbrug. De controle was specifiek gericht op scooters, motoren en fatbikes. In totaal werden 38 voertuigen gecheckt, 9 berijders kregen een bekeuring.
De meest voorkomende overtredingen waren: rijden zonder decibelkiller, niet goed werkende remmen en het hebben van een gashendel tot 25 km/u.