
Eerste interactieve WadPoëzie krijgt vervolg
Waddinxveen - Huidig dorpsdichter David Nieuwstad nam het initiatief, plaatselijke dichters Frida Winklaar Domacassé en Piet Hardendood sloten aan voor het organiseren van de eerste editie van WadPoëzie, dinsdag 3 februari in De Point.
Het dichterspodium vond plaats in het kader van de Poëzieweek - van 29 januari tot 4 februari - en kreeg als (landelijk) thema 'Metamorfose'; dichters uit de regio Gouda declameerden zowel diepzinnige als humoristische teksten, tot plezier van de aanwezigen, aan wie gevraagd werd vooral met de dichters in gesprek te gaan. "Een mooie belevenis die bijdroeg om inzicht te krijgen in wat een dichter beweegt", vond een van de aanwezigen. Leerlingen van muziekschool Vonk zorgden voor afwisseling met dwarsfluitmuziek. "Al met al een zeer mooie en geslaagde editie", zei plaatselijk dichter Piet Hardendood, die wist te melden dat het initiatief zeker een vervolg krijgt. "De exacte datum is nog niet bekend, maar zal ergens half april zijn", tipt hij alvast. Voor meer informatie: wadpoezie@gmail.com.
De Rotterdampas kan je weer aanvragen
Waddinxveen/regio - De Rotterdampas kan weer aangevraagd worden en is geldig van 1 maart 2026 tot en met 1 maart 2027. De Rotterdampas kan een steuntje in de rug zijn voor mensen die het wat minder breed hebben. Wie studeert of een laag inkomen heeft, komt mogelijk in aanmerking voor een pas tegen een lager tarief. Meer info op www.rotterdampas.nl
Tweedehands beurs in buurgemeente
Zevenhuizen - De tweedehands kinderkleding - en speelgoedbeurs kent weer een voorjaarseditie. De beurs is op vrijdag 13 maart (18.30-21.30 uur) en zaterdag 14 maart (9.30-11.00 uur) in Nijverheidscentrum 50-52.